KONST / Litografier / Färglitografi 15349041
nr 1534 9041
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, numrerad 186/250. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:56:59
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt